Videoperličky – rady, tipy a informace

autor: | 16.05.2022 | Videoperličky, Rady

Náš nový projekt, který odstartoval na jedné osobní schůzce, kdy nám klient zarytě tvrdil, úplný nesmysl a to, že penzijko již několik let nejde založit. Vznikla tak první videoperlička a protože měla úspěch. Rozhodla jsem se, že v nich budeme pokračovat.

Dnes už máme natočených několik desítek videoperliček a stále s nimi pokračujeme.

O témata totiž není nouze. 

Čerpáme je z novinek na trhu, medií a hlavně od klientů, kteří nám kladou různé dotazy a tak nás inspirují k novým námětům.

Ve videoperličkách tak můžete najít různé rady, tipy, triky, návody a fígle jak efektivně využívat finanční trh a produkty, které nám nabízí. Jak být v obraze a nenechat se snadno napálit. Jak si usnadnit spoustu situací, které prostě musíte řešit.

Občas v nich zabrousíme i mimo finanční trh, ale do věcí, které s financemi či úřady souvisejí a jejich řešení se prostě nevyhneme.

Věříme, že naše videoperličky pro vás budou přínosem.

Videoperličky najdete na našem FB a také na youtube, kde jsou všechny v playlistu Videoperličky.

logo Garde Clientela

Autor: Garde Clientela

Naším hlavním cílem pomoci člověku v nouzi v oblasti financí. Běžný občan se velmi těžko orientuje na trhu financí. Je to náročné. Dnes už totiž neplatí, že je na trhu jedna banka a jedna pojišťovna a všichni mají stejné možnosti. Trh se rozšířil. A my se snažíme být Ti, co Vám pomohou s orientací, výběrem i realizací. A pro ty co chtějí, jsme jejich průvodcem i nadále.
Záznam o dopravní nehodě – rady ke správnému využití

Záznam o dopravní nehodě – rady ke správnému využití

Přesto, že neexistuje žádný závazně platný právní předpis vozit Záznam o dopravní nehodě ve vozidle, jde pouze o doporučení, které je však velmi opodstatněné.
Na svých stránkách Ministerstvo dopravy doporučuje používat tzv. Evropský záznam o dopravní nehodě, který po dopravní nehodě účastníky navádí, aby nezapomněli na důležité informace.

číst více
Energetický chaoz – pokračování

Energetický chaoz – pokračování

Bojíte se, že budete muset dělat dřevo… Téma energií je stále aktuální, další společnosti ukončují svou činnost a další odběratele tak dostávají do svízelných situací. Kdo končí eviduje Energetický regulační úřad, na jejich webu se tak můžete podívat o jaké...

číst více
Energetický chaoz – jak se zorientovat?

Energetický chaoz – jak se zorientovat?

Bude teplo rodinného krbu do budoucna jen pro vybranou skupinu obyvatel... Aktuálně se stále častěji probírají zvyšující se ceny energií, roste dezorientace lidí, společnosti mají zahlcené infolinky, před pobočkami se stojí fronty a elektronické zpracování také trvá....

číst více
Jak na odložení splátek u úvěrů

Jak na odložení splátek u úvěrů

Máte úvěr? Příjem se Vám v této době snížil? Začínáte počítat a chtěli byste využít co nejvíc možností podpory, kterou nám stát připravil? V našem videu Vám nejen shrneme podmínky a možnosti k odložení splátek, ale také se dozvíte jak na to. Jaké důsledky z odložení...

číst více