Jak na odložení splátek u úvěrů

autor: | 02.07.2021 | Nezařazené

Máte úvěr? Příjem se Vám v této době snížil? Začínáte počítat a chtěli byste využít co nejvíc možností podpory, kterou nám stát připravil?

V našem videu Vám nejen shrneme podmínky a možnosti k odložení splátek, ale také se dozvíte jak na to. Jaké důsledky z odložení splátky mohou nastat. A hlavně nemusíte nikde nic zjišťovat a hledat.

Vše se dozvíte níže ve videu.

Je něco, na co jste ve videu nenašli odpověď?
Nebo máte jen potřebu ho okomentovat?
Potřebujete doplnit informace ke konkrétní situaci?

Napište nám na náš chat, FB nebo Instagram.

logo Garde Clientela

Autor: Garde Clientela

Naším hlavním cílem pomoci člověku v nouzi v oblasti financí. Běžný občan se velmi těžko orientuje na trhu financí. Je to náročné. Dnes už totiž neplatí, že je na trhu jedna banka a jedna pojišťovna a všichni mají stejné možnosti. Trh se rozšířil. A my se snažíme být Ti, co Vám pomohou s orientací, výběrem i realizací. A pro ty co chtějí, jsme jejich průvodcem i nadále.
Energetický chaoz – jak se zorientovat?

Energetický chaoz – jak se zorientovat?

Aktuálně se stále častěji probírají zvyšující se ceny energií, roste dezorientace lidí, společnosti mají zahlcené infolinky, před pobočkami se stojí fronty a elektronické zpracování také trvá. Proto jsem se rozhodla informace shrnout a případně pomoci v orientaci co...

číst více

Jak na odložení splátek u úvěrů

Máte úvěr? Příjem se Vám v této době snížil? Začínáte počítat a chtěli byste využít co nejvíc možností podpory, kterou nám stát připravil? V našem videu Vám nejen shrneme podmínky a možnosti k odložení splátek, ale také se dozvíte jak na to. Jaké důsledky z odložení...

číst více